Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapraszam na lubelski LSM, os. Mickiewicza przy bibliotece tam kilka takich "prywatnych" miejsc parkingowych. Gdy ktoś tam zaparkuje naraża się na szkody w karoserii i ruchomych zewnętrznych elementach auta. Nikomu jakoś to nie przeszkadza....
  Tylko jest to teren spółdzielni (czyli właścicieli nieruchomości którzy płacą za ten teren podatek) i mają możliwość wyznaczenia miejsc parkingowych wydzielonych. Bo okoliczne byznesmeny i robole z centrum zana poznajdowały sobie darmowe parkingi na osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było aby się wzajemnie nie obrażać jak nie znasz tematu.ja tobie nie życzē takiej sytuacji w jakiej ja siē znajduje. To jakaś idiota napisała donos po 25 latach na co miasto wdało wtedy pozwolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwok to jesteś ty bo nie masz zielonego pojēcia o czym bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaswisdczenie. Lekarskie,,i pozeolenie z Administracji,,koniec klopotu.25 lat sa chorzy. ?o tylko. Wygodnictwo. I cwanoscywo?!?! Niechn zyja cwaniaki i klamcy zyja lepiej egoisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1331947" timestamp="1463144344"] Ten znak nie może tam stać od 25 lat ponieważ wtedy nie było nowych tablic rejestracyjnych ;)[/quote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może sobie pan wykupić to miejsce tak jak zaproponowało mi miasto za około 6000 rocznie i tak nie daje to gwaracji ze jakiś cham tam nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAŚNIK................... I TYLE W TEMACIE.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ten znak nie może tam stać od 25 lat ponieważ wtedy nie było nowych tablic rejestracyjnych ;)
Ten znak stał od 25 lat tyle że właściciel zmieniał samochody to i numery się zmieniały. Mieszkam w tym bloku ponad 30 lat i wiem. A tablice nie mają tu nic do rzeczy. Pomyśl logicznie zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://bit.ly/1NewlIw.Komentzrz do sytuacji.Kraśnik to nie Warszawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19260400,kierowca-parkuje-a-za-szybka-kartka-sloiku-twoje-miejsce.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta przepraszam nie to co chciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...